"Пишаємось, що ми - УКРАЇНЦІ!"

22.01.2018 року відбувся захід, присвячений Дню Соборності України «Пишаємось, що ми – українці!»

99 років тому 22 січня 1919 року було проголошено договір про возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну.

Століттями розірваний український народ визволився з неволі. Важко було в той час вести переговори про об’єднання з представниками різних країв етнічно-українських земель, а ще важче було боронити незміцніле державне об’єднання в умовах жорстокого наступу загарбників з різних сторін.

Активну участь взяли студенти – практиканти Кам’янець-Подільського Національного університету ім. Огієнка – Загірний І., Сторгова А., Бурковський Б.

Варто зазначити, що сучасна молодь цікавиться історією своєї держави і активно підтримує заходи місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики та розвитку Української нації, забезпечуючи державний суверенітет і соборність України.

Батьківська категорія: К-ПКБАД

tiSLmof - копия

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн