Всеукраїнська акція «Тиждень права»

Всеукраїнська акція «Тиждень права» Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння студента
орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на занятті правознавства просто неможливо, тому в коледжі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
Так, в рамках проведення тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

4 грудня - Година правового виховання «Правам людини - європейський рівень поваги та захисту. Конвенція ООН про права людини» Перегляд відео-презентації.
У бібліотеці коледжу була організована правова експозиція «Загальної декларації прав людини та громадянина», та виставка бібліотечної полички «Правова література».
5 грудня для ІІ - IV курсів проведено соціологічне дослідження (анкетування) на тему: «Причини протиправної поведінки студентської молоді».
6 грудня Інформаційно-просвітницька година «Кримінальна відповідальність за хуліганство»
7 грудня «Правова кіномережа» – організація показу документального фільму про права людини та правозахисну діяльність в Україні. Аналіз фільму.
Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті

IMG-7623fca0e7204cff7998c2a9868ad210-VIMG-de456011aff97aee6ef1748c66ed4487-V

Батьківська категорія: К-ПКБАД

tiSLmof - копия

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн