Участь у роботі круглого столу

«Збереження репродуктивного здоров’я молоді – завдання Клініки, дружньої до молоді» - тема круглого столу, учасником якого стала заступник директора з виховної роботи Мартинчук С.С.

Засідання відбулося за участю заступника Кам’янець-Подільського міського голови Вадима Савчука, завідувача Клініки Дзвенислави Цуглевич, головного лікаря Кам’янець-Подільського перинатального центру, Олександра Гурського, директора Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Юлії Побережної, медиків  .

 

Метою роботи закладу є збереження репродуктивного здоров’я молоді та популяризація здорового способу життя.

Головними принципами роботи закладу є добровільність, доброзичливість та доступність. Спеціалісти дотримуються неосудливого підходу до клієнта, створюють комфорт у спілкуванні та гарантують анонімність звернення.

У КДМ працюють гінекологи, уролог та психолог. Спеціалісти здійснюють індивідуальний прийом та проводять групову роботу з підлітками та молоддю, пропагуючи ідеї здоров’я, профілактики статевих захворювань, відповідальних стосунків. До роботи КДМ, а також проведення мотиваційних акцій щодо збереження здоров’я, активно залучаються волонтери.

321Рисунок1

Батьківська категорія: К-ПКБАД

tiSLmof - копия

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн