СНІД – чума ХХ століття

Всесвітній день боротьби ́ зі СНІДом вперше відзначався1 грудня1988року з ініціативиВсесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічіміністрівохорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обмінуінформацієющодоВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності, вшанування пам’яті тих, хто пішов з життя, та святкування здобутків, таких як розширення доступу до лікувально-профілактичних послуг. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагусуспільствана цю проблему.

1 грудня у читальній залі   коледжу був відбулася інформаційно-просвітницька година «СНІД – чума ХХ століття», підготовлена викладачем Стецюк Ю.    Студенти групи Д-11 розповіли присутнім про ситуацію з проблемою СНІДу  в Україні, про шляхи передачі та засоби попередження передачі ВІЛ-інфекції, згадали про деяких відомих людей, що були ВІЛ-інфіковані. Велика увага приділялась правилам поведінки здорових людей у соціумі, де є інфіковані. Студенти наголосили на тому, що неможливо заразитись при дружніх обіймах і рукостисканні. Всі присутні мали можливість переглянути відеофільм про відмінність понять «ВІЛ-інфекція» і «СНІД».

snid

Батьківська категорія: К-ПКБАД