Проектуємо у співпраці

У рамках співпраці між будівельною компанією  «Нова будова» та ДВНЗ «Кам`янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну» студенти коледжу Павло Залізецький, Анатолій Харченко, Галина Мозолюк та Анастасія Спасюк під керівництвом викладачів Олега Свінціцького і Вадима Порчинського виконали два варіанти пропозицій щодо нової забудови житлового комплексу у м. Кам`янці-Подільському (ділянка знаходиться на території бувшого АТП).

17 вересня о 14 00 у конференц-залі офісної будівлі «Нова будова»  відбулася спільна презентація проектів студентів коледжу та головного архітектора ПП «Проектбуд» Віктора Рудюка.

 На презентації були присутні представники ЗМІ, викладачі коледжу, провідні фахівці, керівництво та засновник Групи Компаній «Нова Будова» Ігор Ковальський.  Саме він висловив спільну думку представників будівельної компанії про високу якість виконання проектів, неординарність підходів та цікаві рішення робіт студентів.

Вище названі студенти коледжу отримали від керівництва будівельної компанії «Нова будова» не тільки позитивні відгуки про свою роботу та матеріальне заохочення, а також нові пропозиції щодо подальшої розробки проектних рішень окремих будівельних об’єктів нової забудови.    

proekt

Батьківська категорія: К-ПКБАД