Показати  
Заголовок Автор Перегляди
Антикорупційні заходи Автор: Administrator 158
Накази про зарахування Автор: Administrator 713
День студентського самоврядування Автор: Administrator 138
«Європа майбутнього в наших руках» Автор: Administrator 4
Виготовлення будівельних деталей і конструкцій Автор: Administrator 3579
Розклад занять Автор: Administrator 4410
Відео Автор: Administrator 7398
Вступні випробування Автор: Administrator 11479
До річниці Чорнобильської трагедії Автор: Svitlana 4388

Дочірні категорії

 • Абітурієнту
  Кількість статей:
  4
 • Спеціальності
  Кількість статей:
  5
 • Головна
  Кількість статей:
  4
 • Студенту
  Кількість статей:
  3
 • Галерея
  Кількість статей:
  1
 • Новини

   

  Життя навчального закладу – унікальна книга, кожна сторінка якої дихає поезією вчительських буднів, музикою професійних злетів і крилатої наснаги, величними справами його випускників.

  Від початку свого існування будівельний технікум, а тепер коледж, дав путівку в життя понад двадцяти тисячам випускників. Сьогодні вони успішно працюють в Україні та далеко за її межами. Чимало з них стали провідними спеціалістами галузевих міністерств та відомств, підприємств та організацій.

   Стратегічним напрямом розвитку навчального закладу є забезпечення якісної підготовки молодшого спеціаліста та здатність колективу знайти гідне місце в реаліях сьогодення.

  За останні роки значно зміцнена матеріально-технічна база коледжу. Переоснащено навчально-виробничі майстерні, лабараторії. До послуг молоді сучасні навчальні кабінети, комп’ютерні класи, спортивний та тренажерний зали, бібліотека, затишна їдальня, комфортні студентські гуртожитки.

  Педагогічний колектив коледжу йде в ногу з часом. Студенти під керівництвом досвідчених викладачів займаються науково-дослідницькою діяльністю. Вони демонструють міцні теоретичні знання на практиці і доводять свою високу кваліфікацію на будівельних майданчиках різних регіонів України.

  Висококваліфікований колектив однодумців, закоханих у свою справу, продовжує та розвиває традиції закладу, докладає усіх зусиль, щоб підготувати конкурентноспроможного та грамотного фахівця.

   АКТУАЛЬНІ НОВИНИ:

  Кількість статей:
  372