Директори

Директори коледжу

Я вибрала долю собі сама.
І що зі мною не станеться – 
У мене жодних претензій нема
До долі – моєї обраниці.
Ліна Костенко

Сільченко Надія Антонівна – директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, понад 40 років плідно працює у навчальному закладі. Пройшла шлях від студентки до директора коледжу. Сьогодні Надія Антонівна – відмінник освіти України, член-кореспондент Академії будівництва України, депутат міської ради, неодноразово нагороджувалася Кам’янець-Подільським міським управління освіти і науки, виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницьким обласним управлінням освіти і науки, Українською державною будівельною корпорацією «Укрбуд», Міністерством освіти і науки України, Кабінетом Міністрів України, нагороджена відзнакою «За заслуги перед громадою».

Надія Антонівна – це багатогранна особистість, енергійний, виважений керівник, чуйна, порядна людина, завжди вимоглива до себе та до дорученої справи, користується беззаперечним авторитетом серед студентів та викладачів, є добрим порадником та мудрим наставником для молоді. З її призначенням директором коледжу розпочалася нова епоха в його розвитку. Сьогодні це потужний, сучасний навчальний заклад з великим потенціалом і вірою у завтрашній день.


Життя — це не життя без боротьби…
Борися, на вікторію надійся:
Якщо боїшся — краще не роби,
А взявся щось робити — вже не бійся.

Ониськов Анатолій Дмитрович (1942-2007).
Ониськов Анатолій Дмитрович народився 25 лютого 1942 року, в селі Тарасівка Ярмолинецького району Хмельницької області в сім’ї колгоспників. Після закінчення середньої школи навчався у 8-му військово-авіаційному училищі льотчиків у м. Павлограді Дніпропетровської області.

З 1961 по 1967 роки працював у тресті “Челябметалургбуд” на посадах електромонтера, майстра, виконавця робіт. Без відриву від виробництва здобув вищу освіту, навчаючись у Челябінському політехнічному інституті. За фахом інженер-будівельник.

З 1967 року — житель міста Кам'янця-Подільського. Працював незначний час в будівельному управлінні “Промжитлобуд”, а з вересня 1967 року — в будівельному технікумі на посадах викладача, завідувача відділення, заступника директора з навчальної роботи. З 1980 року — директор технікуму.

Відмінник освіти України, нагороджений багатьма грамотами, чотири рази обирався депутатом міської Ради. Автор поетичних збірок: “Дивосвіт”, “Миттєвості”, “Театр життя”.


Людина народжується не для того,
щоб щезнути безвісно…,
а щоб залишити після себе
слід на землі,
у думках, у серцях інших людей. 
В.О. Сухомлинський

Костріцин Петро Лукич (1909-1997). 
Перший директор Кам’янець-Подільського будівельного технікуму Костріцин Петро Лукич – математик, заслужений вчитель, учасник Великої Вітчизняної війни вписав вагому сторінку в літопис нашого коледжу, доклав максимум зусиль для розвитку навчального закладу.

Костріцин Петро Лукич народився 26 вересня 1909 року. З 1917 до 1925 року навчався у школі. В 1926 році вступив до Вітебського педагогічного училища. З 1929 року – вчитель сільської школи. В 1932 році вступив до Ленінградського Державного університету. Закінчивши його, працює викладачем математики Мічурінського педагогічного технікуму. В 1937 році технікум перейшов у ранг педагогічного інституту, де Петро Лукич працював старшим викладачем.

З червня 1941 року до вересня 1945 року на фронті. За участь у боях в Великій Вітчизняній війні Петро Лукич нагороджений Орденом Червоної Зірки та багатьма медалями.

З 1945 року до 1947 працює інспектором шкіл Вінниці. З 1947 року до 1956 року – директор енергетичного технікуму. З 1956 року до 1957 року – старший інженер Вінницького радгоспу.

З 1957 по 1980 рік ветеран Великої Вітчизняної війни, заслужений вчитель України Петро Лукич Костріцин очолював Кам’янець-Подільський будівельний технікум.

За вагомий внесок у розвиток матеріальної бази навчального закладу Костріцин П.Л. нагороджений Орденом Жовтневої революції.