До Міжнародного дня миру

Студенти коледжу приєднались до загальноміської молодіжної акції «Ланцюг миру», демонструючи свої прагнення жити у мирі та злагоді.

Батьківська категорія: Головна

Хмельниччина в літописі Незалежної України (до 80-річчя утворення Хмельницької області)

Під такою назвою студенти гр..СТ-11 та гр..Б-21 прослухали змістовну,інформаційно насичену лекцію .  Науковий співробітник музею-заповідника Нестеренко Валерій Анатолійович пригадав історичні події, що розгорталися на теренах нашого краю, розповів про історичні  та природні пам’ятки Хмельниччини. Студенти змогли ознайомитися з книжковою  виставкою «Хмельниччино – колиско і доле», яку підготували працівники міської бібліотек ім.Костя Солухи.

66

55

Батьківська категорія: Головна

"Україна моя вишивана"

12 вересня студенти та викладачі коледжу долучилися до унікальної Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яку започаткували громадські активісти з Тернопільщини, розпочавши творити триметрову карту України. Упродовж року її вишиватимуть в усіх областях України , де кожна область зашиває певним кольором свою територію. Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до  спільного генетичного коду нації - української вишиванки. Організаторами акції є народний майстер Ірина Харатін, майстер художньої вишивки Тетяна Дяківнич .  Акція буде тривати і завершиться до кінця червня 2018 року.

22222

22

222

2222

Батьківська категорія: Головна

Участь у робочій нараді

22 травня у сесійній залі міської ради відбулася робоча нарада під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича. В нараді взяли участь голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) України Олексій Кудрявцев та голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, які перебували у місті з робочим візитом.

Відрадно , що до обговорення проблемних питань у будівельній галузі спільно з головами районних державних адміністрацій, депутатами, керівниками будівельних організацій долучилися і студенти нашого коледжу.

- Всього у галузі будівництва на Хмельниччині працює понад 6,5 тисяч осіб. За минулий рік здано в експлуатацію понад вісімдесят житлових будинки. З Держбюджету на область було виділено 450 млн грн. На 21 об’єкті завершено роботи в повному обсязі. Освоєно 204 млн грн. або 96%. Впроваджено майже 200 будівельних проектів, - коротко поінформував про досягнення на Поділлі у сфері будівництва голова ОДА.

Одним із обговорюваних питань також став ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», який набере чинності 10 червня 2017 року. Так, за словами голови ДАБІ України Олександра Кудрявцева, він направлений на максимальне спрощення початку будівництва, унеможливить незаконне будівництво та підсилить відповідальність забудовника й інвестора, який видає дозвіл.

111

Батьківська категорія: Головна

Карнавал дружби

Святково, піднесено, з позитивними емоціями студенти та викладачі коледжу приєднались до карнавалу дружби з нагоди Дня міста, символізуючи своє прагнення жити у мирі і дружбі та розвивати рідне місто.

DSC 0903

Батьківська категорія: Головна

Сторінка 1 з 50

реклама1

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн