До Дня святого святого Валентина

Розважальний вечір «Кохання – це все! І це все , що ми знаємо про нього» презентувала студентська рада гуртожитків (координатор – Токарєва Н.Й.) у День святого Валентина. Веселі сценки, ліричні пісні, зворушливі танцювальні номери, конкурси створили чудову атмосферу спілкування, оповиту магією любові. Учасниками дійства стали Сенатов В, Лапчук П., Тимощук О., Войткова А., Басюк В., Маркусь М, Костишина Н., Міхалиця М., Міхалиця А., Сагайдак А., Охоцький Р., Томін Д., Завдський О., Завадський В., Грузєва Л, Грузєва Ю., Зварич О., Вербіцька А.,Косташ Ю., Шевчук Д., Кремінський О.

IMG 4587

Батьківська категорія: К-ПКБАД

«Ціна чужої війни»

З нагоди 30 – річчя виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 13 лютого в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи для студентів коледжу проведено історичний вечір «Ціна чужої війни».
Метою заходу є вшанування учасників Афганської війни, розширення знань молоді про трагічні події 10-літньої радянсько – афганської війни, сприяння формуванню сучасного світогляду молодого покоління.
Присутні заходу змогли почути розповіді учасників тієї страхітливої війни, переглянули відео «Невідома війна», послухали вірші Тетяни Дорошенко та пісні афганської тематики. Гостями вечора були: голова правління міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Дудко, голова дитячої ГО «Клуб юних миротворців» Володимир Барановський та ветерани афганської війни Сергій Мельник і Іван Мігович.

IMG-b327b03fdde77f78f5b760e7c244763c-VIMG-c56b9acd08276b0486dd92de92a3293f-V-1

Батьківська категорія: К-ПКБАД

«На крилах любові»

Напередодні Дня закоханих для студентів І курсу в центральній міській бібліотеці організовано цікаву зустріч із творчими людьми із позашкільного навчального закладу «Скала-Подільський дитячий парк» та проведено майстер-клас з виготовлення сердечка в стилі орігамі із народним майстром ІриноюХаратінЦікаво було також поспілкуватися із молодою поетесою Аліною Червоноокою.

20190212 14524120190212 150328

 

Батьківська категорія: К-ПКБАД

Оголошення

        15.02.19                                                         1400

Загальні збори та обрання представників з інших штатних працівників, які не є педагогічними для участі у виборах директора
ДВНЗ «Кам’янець-Подільський коледж будівництва,
архітектури та дизайну».
Батьківська категорія: К-ПКБАД

Оголошення

        14.02.19                                                  1400

 

Студентська конференція щодо обрання представників з числа студентів денної форми навчання для участі у виборах директора ДВНЗ «Кам’янець-Подільський коледж будівництва, 
архітектури та дизайну».
Батьківська категорія: К-ПКБАД

Сторінка 1 з 70