Рейтинг успшності

Рейтинг успішності

студентів ДВНЗ «Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну», які навчаються за державним замовленням

 за результатами успішності у І-му семестрі

2016-2017 навчального року

І курс

спеціальність 191 «Архітектура та містобудування»

спеціалізація 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Гурник Яна Володимирівна 

10,3

2

Барановська Анастасія Олегівна

9,7

3

Огнева Ольга Віталіївна

9,6

4

Белінська Юлія Анатоліївна 

9,5

5

Вікарна Оксана Ігорівна

9,4

6

Івахова Івана Анатолійовича

9,4

7

Костишина Наталія Вікторівна 

9,1

8

Заганич Катерина Олександрівна         

9,0

9

Федоров Ілля Едуардовича                 

8,8

10

Тимків Максим Тарасович             

8,7

11

Намок Владислав Миколайович    

8,2

12

Крицька Анастасія Сергіївна               

8,0

13

Дарій Валентина Сергійовича

7,6

14

Мельник Денис Олександровича    

7,4

15

Публічко Андрій Русланович           

7,4

16

Швець Дмитро Володимирович       

7,3

17

Хаєцький Владислав Русланович  

7,2

18

Познякова Євген Володимирович

6,5

19

Євчун Віталій Юрійович

5,9

 

 

 

 

 

спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

спеціалізація 5.06010109 «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Кимаківський Станіслав Вікторович

9,8

2

Павлюк Яна Андріївна

9,1

3

Агапієв Олексій Русланович

8,9

4

Безкубський Роман Романович

8,2

5

Гаєвський Андрій       Андрійович

7,6

6

Смолінський Сергій Миколайович

7,5

7

Федоров Михайло Андрійович

7,4

8

Шиманський Дмитро Анатолійович

7,4

9

Мельник Владислав Анатолійович

7,2

10

Андрощук Олександр       Якович

5,5

11

Верхола Олександр Михайлович

4,9

12

Рожок Андрій Володимирович

4,7

спеціалізація5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Романовський Сергій Русланович

9,5

2

Герасимчук Назарій Володимирович

9,06

3

Краснопьоров  Андрій  Олегович

8,66

4

Вальчук Денис Олегович

8,6

5

Кушнірук Тарас Петрович

8,46

6

Прокопов Іван Іванович

8,3

7

Гандзюк Володимир Іванович

8,3

8

Горбатюк Ілля Іванович

8,0

9

Зеленський  Вадим Юрійович

7,8

10

Рибак Анастасія Олександрівна

7,8

11

Чорний Сергій Андрійович

7,73

12

Соколов Володимир Андрійович

7,66

13

Дембіцький Владислав Геннадійович

7,5

14

Ульянов Петро Анатолійович

7,5

15

Щадило Олександр Олегович

7,4

16

Дудченко Віталій Анатолійович

7,2

17

Дорош  Володимир Андрійович

7,06

18

Кац Дмитро Русланович

6,7

19

Петришен Сергій Іванович

6,4

спеціалізація 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

п/п

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Оріх Юлія Борисівна

10,2

2

Чорноштан Анастасія Геннадіївна

9,6

3

Бугера Максим Іванович

9,4

4

Ткачук Крістіна Анатоліївна

9,1

5

Джумарик Ніка Володимирівна

8,9

6

Олійник Тетяна Віталіївна

8,7

7

Мусій Дарія Андріївна

8,5

8

Рачковська Аліна Олегівна

8,4

9

Мірач Вадим Вадимович

8,3

10

Слободян Владислав Дмитрович

8,1

11

Мамчур Марина Віталіївна

8,0

12

Мула Мар’яна Миколаївна

8,0

13

Попик Віктор Вікторович

7,9

14

Хоменко Анна Євгенівна

7,9

15

Пшегоцька Валентина Антонівна

7,7

16

Ткачук Софія Олексіївна

7,6

17

Сивак Богдан Андрійович

7,1

18

Загородний Радислав Анатолійович

7,0

19

Горох Олексій Олександрович

6,5

спеціалізація 5.06010114 «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Куцань Андрій Анатолійович

7,9

2

Адамчук Михайло Миколайович

7,6

3

Годз Анатолій Ігорович

7,5

4

Комарницький Владислав Юрійович

7,4

5

Лаптєв       Олександр          Олександрович

7,3

6

Лотоцький          Михайло Миколайович

6,1

7

Гранат Давид Олександрович

5,9

8

Постоловський Андрій         Олегович

5,9

9

Стасюк Владислав Русланович

5,9

10

Мельник Артем Анатолійович

4,9

11

Холманов Олександр Олександрович

4,7

12

Іванов Ростислав Юрійович

4,6

спеціалізація 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Кушнір Богдан Сергійович

8,7

2

Состіна Анна Олексіївна

8,7

3

Михайловський Владислав Віталійович

7,8

4

Лукасевич Емілія Русланівна

7,7

5

Горбунов Володимир Валерійович

7,6

6

Михайловський Богдан Віталійович

7,6

7

Лисий Микола Михайлович

7,1

8

Огнева Анастасія Вадимівна

5,8

9

Трет’яков Валентин Павлович 

5,7

10

Чорний Віктор Олександрович 

5,6

11

Лукасевич Сніжана Олегівна

5,0

12

Шубін Іван Сергійович 

4,9

13

Любонський Микола Юрійович 

4,6

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (на базі повної загальної освіти)

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Дроздовський  Роман Олександрович

5,0

2

Снісар Владислав Ігорович

4,84

3

Тимощук Олег Володимирович

4,38

4

Дубчак Руслан Володимирович

4,31

5

Чіріков Андрій Юрійович

4,31

6

Адамчук Олександр Михайлович

4,23

7

Стадничук Олег Іванович

4,23

8

Цапович Олексій Сергійович

4,23

9

Попитченко Олег Миколайович

4,15

10

Лапчук Павло Миколайович

3,5

11

Балинський Андрій Віталійович

3,1

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (на базі кваліфікованого робітника)

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Стельмащук Ірина Арсенівна

5,0

2

Гудик  Іван В’ячеславович

4,1

3

Джус Олександр Олексійович

4,1

4

Марчук  Роман Петрович

4,1

5

Докалюк Євген Едуардович

4,0

6

Матвійчук Володимир Володимирович

4,0

7

Біга Юлія Русланівна

4,0

8

Бойко Юрій Миколайович

4,0

9

Булдаков Дмитро Андрійович

4,0

10

Шевчук  Сергій Дмитрович

3,70

11

Дичок Іван Григорович

3,6

12

Копейка Віталій Володимирович

3,5

13

Швець Анатолій Васильович

3,5

14

Гончар Григорій Валерійович

3,32

ІІ курс

спеціальність 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Тищенко Руслан Володимирович

4,7

2

Семенишена Юлія Іванівна

4,6

3

Димчук  Владислав Михайлович

4,4

4

Куртик Аркадій Вікторович

4,4

5

Мединський Олег Вадимович

4,4

6

Мусурівська Аніта Юріївна

4,4

7

Нечипоров  Вадим Вікторович

4,3

8

Собачинська Анастасія Вадимівна

4,14

9

Науменко Анастасія Миколаївна

4,07

10

Нестерук  Валерія Ігорівна

4,07

11

Цебрик Дар’я Василівна

4,07

12

Адамчук Даниїл Олександрович

3,9

13

Дорош  Олександр Вікторович

3,9

14

Пешкань Ангеліна Артурівна

3,9

15

Слободян Дмитро Олегович

3,9

16

Тимощук Наталія Володимирівна

3,9

17

Пасічник Надія Сергіївна

3,7

18

Сікорський Денис  Іванович

3,7

19

Посекир Павло Юрійович

3,2

спеціальність 5.06010109 «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Чубар Олександр Володимирович

4,7

2

Гладкий Артем Анатолійович

4,4

3

Грабовський Олександр Сергійович

4,15

4

Колісник Максим Олегович

4,08

5

Усатий Олексій Юрійович   

4,08

6

Борисенко Валентин Петрович

4,0

7

Одайник Артем Русланович

4,0

8

Гончар Вадим Миколайович

3,2

9

Долгов Іван Сергійович

3,2

10

Пасічник Олександр Сергійович

3,2

11

Римаренко Юрій Володимирович

3,1

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Неспятіна Катерина Дмитрівна

5,0

2

Томін Денис Олегович

5,0

3

Клишнатий Михайло Павлович

4,73

4

Охоцький Роман Володимирович

4,6

5

Євдокімов Олег Олександрович

4,53

6

Сарахман Якоб Олександрович

4,33

7

Сенатов Вадим Іванович

4,33

8

  Бойчун Євген Олегович

4,26

9

Дем'янов Ростислав Іванович

4,26

10

Продан Вадим Васильович

4,26

11

Завадовський Владислав Вікторович

4,2

12

Шкоропата Олександр Олександрович

4,2

13

Боднарчук Олександр Олегович

4,13

14

Завадський Олександр Олександрович

4,13

15

Кузик Олександр Ігорович

4,13

16

Підлісний Андрій Вадимович

4,13

17

Атаманюк Богдана Петрівна

4,07

18

Скорик Андрій Михайлович

4,07

19

  Дубіцький Михайло Михайлович

4,06

20

Чесановський Денис Володимирович

4,0

21

Скорик Максим Олегович

3,8

22

Остяк Роман Миколайович

3,2

23

Шавардак Андрій Михайлович

3,1

спеціальність 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Ковальчук Тетяна Олегівна

5,0

2

Шеремета Андріана Вікторівна

5,0

3

Топчієва Надія Сергіївна

4,7 

4

Алєксєєнко Діана  Євгенівна

4,5

5

Пилипчук Юлія Михайлівна

4,5

6

Вільчик Іван Віталійович

4,2

7

Вовченко Вадим Володимирович

4,2

8

Драчук Анастасія Вікторівна

4,2

9

Павлік Амін Михайлович

4,2

10

Маркусь Мар’яна Андріївна

4,1

11

Москалюк Владислав Володимирович

4,1

12

Сінгілевич Аделіна Дмитрівна

3,8

13

Медвецький Олександр Олександрович  

3,5

14

Парік Ірина Леонідівна

3,5

15

Вишневська Анастасія Василівна

3,3

16

Романюк Ростислав  Володимирович

3,3

17

Буженін Андрій Андрійович

3,2

18

Мойсеєв Владислав Сергійович

3,2

         

спеціальність 5.06010114 «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Геоня         Олексій Семенович

4,5

2

Бойко Олександр         Володимирович

4,21

3

Васильєв Дмитро Володимирович

4,21

4

Гнатишен Віталій Миколайович

4,21

5

Бесединський Володимир Володимирович

4,14

6

Гнідко Дмитро Вікторович

4,14

7

Якимець Андрій Васильович

4,14

8

Ямборко Тимур Анатолійович

4,14

9

Будовіцький ОлександрВадимович

4,08

10

Левицький Андрій Геннадійович

4,07

11

Кицмей Борис Михайлович

4,0

12

Сварник Денис Васильович

3,9

13

Лютіков Станіслав Юрійович

3,6

14

Наконечний Максим Олегович

3,6

15

Шпанарський Назарій Олексійович

3,4

16

Боднар Павло Валерійович

3,1

17

Бойчук Владислав Олександрович

3,0

18

Заржицький Олександр        Сергійович

3,0

спеціальність 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Закордонець Вадим Анатолійович

4,6

2

Якимів Степан Михайлович

4,4

3

Гудз Марія Миколаївна

4,29

4

Сагайдак Ганна Михайлівна

4,28

5

Багрін Вікторія Ліліянівна

4,21

6

Войткова Анна Андріївна

4,21

7

Міхалиця Аліна Ігорівна

4,14

8

Міхалиця Марина Ігорівна

4,14

9

Пшенишнюк Василь Васильович

3,6

10

Задворний Владислав      Алімович

3,4

11

Лазарук Артур Васильович

3,1

12

Нікітін Олександр Сергійович

3,1

13

Іськова Альона Сергіївна

3,0

14

Орловський Ілля Олександрович

3,0

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (на базі кваліфікованого робітника)

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Бушовський Артем Олександрович

5,0

2

Андрійчук Ігор Сергійович

4,86

3

Поха Віталій Вікторович

4,78

4

Андрусів Андрій Олександрович

4,46

5

Бекас Олександр Володимирович            

4,36

6

Ляшок Станіслав Олександрович

4,35

7

Меленчук Степан Олександрович

4,26

8

Долінський Дмитро Олександрович

4,21

9

Карий Анатолій Анатолійович

4,21

10

Жураковський Дмитро Ігорович

4,14

11

Коротушко Олександр Іванович

4,14

12

Кошубський Ярослав Віталійович

4,14

13

Нагірний Олександр Петрович

4,14

14

Козюк Олександр Іванович

4,1

15

Ясіньков Віталій Миколайович

4,1

16

Боднарук Вадим Віталійович

4,1

17

Глібічук Василь Михайлович

3,2

18

Гармідер Святослав Васильович

3,1

19

Андронов Владислав Вікторович

3,0

20

Плекан Михайло Михайлович

3,0

21

Семерня Андрій Валерійович

3,0

22

Смоленков Вячеслав Вячеславович

3,0

23

Сумарюк Матфій Петрович

3,0

24

Томчук Леонід Володимирович

3,0

25

Ференчук Олександр Олександрович

3,0

26

Рибак Сергій Миколайович

1,8

ІІІ курс

спеціальність 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Свирида Вікторія Олегівна

5,0

2

Федоренко Єлизавета Ігорівна

5,0

3

Косташ Віктор Русланович

4,9

4

Гальченко Дмитро Олександрович

4,6

5

Мельник Валентина Анатоліївна

4,6

6

Цісар Діана Олександрівна

4,5

7

Гудима Максим Олександрович

4,5

8

Данилюк Вікторія Дмитрівна

4,40

9

Мельник Ірина Юріївна

4,36

10

Ткачук Дмитро Анатолійович

4,3

11

Деренко Богуслав Миколайович

4,1

12

Павлюкова Катерина Андріївна

4,1

13

Микитюк Даша Миколаївна

4,0

14

Фальковський Денис Вадимович  

4,0

15

Галаманжук Катерина Антонівна           

3,7

16

Петлінська Ілона Олександрівна

3,4

17

Тітова Анастасія Анатоліївна

3,2

18

Блащук Олена Сергіївна

3,1

19

Ісаєв Владислав Олександрович

3,0

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Антонюк Макар Олександрович

4,9

2

Дідур Дмитро Володимирович

4,9

3

Букантас Максим Лінасович

4,84

4

Сварник Владислав Олегович

4,8

5

Рябошапко Владислав Іванович

4,63

6

  Гончарук Іван Володимирович

4,54

7

Дутчак Василь Ярославович

4,5

8

Черпіта Роман Анатолійович

4,5

9

Горобець Владислав Сергійович

4,45

10

Наїста Тарас Олександрович

4,45

11

Яцемирська Анна Ігорівна

4,45

12

Пилипюк Тарас Васильович

4,36

13

  Бондар Сергій Сергійович

4,36

14

Гаврилюк Сергій Анатолійович

4,27

15

Колесник Віктор Олександрович

4,27

16

Молодчаний Ілля Володимирович

4,27

17

Самчук Павло Леонідович

4,27

18

Таїров Дмитро Олексійович

4,27

19

Фурман Ігор Ігорович

4,27

20

Груценко Володимир Ігорович

4,18

21

Карачковський Ярослав Станіславович

4,18

22

Мрачковський Олександр Сергійович

4,18

23

Романишин Андрій Віталійович

4,18

24

Семців Сергій Олександрович

4,18

25

Амбросійчук Мирослав Миронович

3,7

26

Добровольський Марк Ігорович

3,7

27

Мостовий Артем Олександрович

3,7

28

Бондаренко Іван Сергійович

3,6

29

Бондарук Даніїл Миколайович

3,6

30

Ночка Олексій Ігорович

3,5

31

Щавінський Павло Вікторович

3,5

32

Яровий Богдан Анатолійович

3,36

33

Яровий Руслан Анатолійович

3,36

34

Сумарюк В'ячеслав Петрович

3,3

35

Грицишин Роман Олександрович

3,27

36

Даньковський Роман Вікторович

3,1

37

Яворський Артем Анатолійович

0,7

спеціальність 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Карпенко Анастасія Ігорівна

5,0

2

Федченко Тетяна Володимирівна

4,9

3

Лупашко Богдана Олександрівна

4,8

4

Атаманчук Анна Ігорівна

4,5

5

Атаманюк Андрій Анатолівич

4,5

6

Латюк Олександр Русланович

4,3

7

Ганущак Мар`яна Юріївна

4,2

8

Михайлюк Вероніка Владіславівна

4,0

9

Сафроняк Михайло Васильович

4,0

10

Грохольська Роксолана В`ячеславівна

3,7

11

Пшенишний Максим Юрійович

3,6

12

Гора Регіна Дмитрівна

3,6

13

Дерменжі Анжеліка Іванівна

3,3

14

Зинзюк Максим Олегович

3,3

15

Підперигора Тетяна Анатоліївна

3,2

16

Роздайгора Юлія Михайлівна

3,2

спеціальність 5.06010114 «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Говоров Володимир Васильович

4,9

2

Коротнюк Олександр Андрійович

4,78

3

Леонов Євгеній Анатолійович

4,78

4

Ратушняк Віта Вікторівна

4,78

5

Остапчук Богдан         Олеговича

4,67

6

Фурманчук Михайло Анатолійович

4,67

7

Біла Ілона Михайлівна

4,33

8

Дражневський Владислав Сергійович

4,33

9

Мудрик Владислав Анатолійович

4,33

10

Фурман Віталій Андрійович

4,33

11

Адамчук Назар Романович

4,22

12

Мазяр Олег        Олегович

4,22

13

Надопта Дмитро Миколайович

4,22

14

Сорокатюк          Дмитро Васильович

4,22

15

Гаврилюк Анатолій Анатолійович

4,11

16

Чорний Олексій Олександрович

4,11

17

Волощук Дмитро        Олександрович

3,0

спеціальність 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Бардар Олексій Андрійович

4,44

2

Созанська Олександра Анатоліївна

4,25

3

Залісецька Ірина Григорівна

4,22

4

Юр'єв В'ячеслав Русланович

4,22

5

Меличенко Олександр Іванович

4,11

6

Тарасевич Ігор Дмитрович

4,0

7

Пастух Анастасія         Віталіївна

3,8

8

Михайловський Олександр В'ячеславович

3,2

9

Шедловський Ілля Олександрович

3,2

10

Вандоляк Артем Русланович

3,0

11

Пилюта Роман Васильович

3,0

12

Польовий Сергій Олександрович

3,0

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (на базі повної загальної освіти)

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Гибайло Сергій Олександрович

5,0

2

Корінь Богдан Тарасович

5,0

3

Сітарук Костянтин Валерійович

5,0

4

Іліх Роман Володимирович

4,55

5

Кушнір Максим Сергійович

4,2

6

Ткачук Катерина Олександрівна

4,2

7

Жигаловський Вадим Ігорович

4,1

8

Любий Святослав Володимирович 

4,1

9

Стрільчик Сергій Сергійович

4,1

10

Токар Тарас Володимирович

4,1

11

Бігун Михайло Вікторович

3,3

12

Дузяк Антон Вікторович 

3,1

13

Кубів Микола Сергійович

3,1

14

Селезньов Віктор Андрійович

3,1

15

Лугина Максим Михайлович

3,0

ІV курс

спеціальність 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Лазаренко Анастасія Іванівна

4,9

2

Назаренко Олена Ігорівна

4,7

3

Сторожук Софія Володимирівна

4,7

4

Шопін Нікіта Миколайович

4,7

5

Білозор Анастасія Олександрівна

4,6

6

Омельчук Дмитро Васильович

4,6

7

Сікорська Олена Віталіївна

4,6

8

Губарєва Оксана Павлівна

4,5

9

Галущак Ксенія Анатоліївна

4,4

10

Драчук Олександр Сергійович

4,3

11

Булка Ростислав Вікторович

4,2

12

Стасюк Іван Андрійович

4,2

13

Аброскіна Маргарита Михайлівна

4,1

14

Бурлак Олександра Федорівна

4,0

15

Дарій Богдан Сергійович

3,7

16

Латишевська Діана Зореславівна

3,7

17

Карбунар Орися Олександрівна

3,5

18

Жиловський Максим Васильович

3,3

19

Кобера Павло Олександрович

3,3

20

Слободян Віктор Русланович

3,1

спеціальність 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Гуль Роман Павлович

5,0

2

Костецька Анастасія Анатоліївна

5,0

3

Мацала Микола Іванович

5,0

4

Осядлий Артем Русланович

5,0

5

Соломко Богдан Сергійович        

5,0

6

Стельмащук Сергій Миколайович        

5,0

7

Федоренко Ілона В'ячеславівна

5,0

8

Мельник Олександр Генадійович

4,77

9

Нарольська Олена Олександрівна

4,75

10

Боднар Дмитро Сергійович

4,67

11

Вишневський Сергій Валентинович

4,62

12

Бедик Юрій Анатолійович  

4,55

13

Іванашко Ілля Олександрович

4,55

14

Дідик Денис Олегович         

4,44

15

Сторожук Олег Олександрович   

4,44

16

Чуйков Сергій Сергійович

4,44

17

Сосула Олександр Миколайович 

4,33

18

Яровий Артем Миколайович       

4,33

19

Мороз Віталій Валентинович

4,22

20

Іванюк Олександр Олегович

4,1

21

Калина Іван Олегович

4,0

22

Мельник Іван Сергійович

4,0

23

Франковський Богдан Миколайович

4,0

24

Козуляк Денис Миколайович

3,8

25

Ридванський Василь Павлович

3,33

26

Дорофєєв Денис Павлович

3,3

27

Бодик Богдан Васильович   

3,1

28

Гуйван Максим Олексійович        

3,0

39

Іщук Ілля Олександрович

3,0

30

Мельничук Костянтин Олегович

3,0

31

Юнчик Владислав Андрійович

3,0

32

Ясінський Ігор Олегович     

3,0

спеціальність 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Білоус Владислава Валеріївна

5,0

2

Малінська Анастасія Сергіївна

5,0

3

Павлюк Ольга Дмитрівна

5,0

4

Грицюк Анастасія Валеріївна

4,9

5

Кругляк Аліна Олександрівна

4,8

6

Костецька Юлія Михайлівна

4,7

7

Раєцький В'ячеслав В'ячеславович

4,5

8

Гаєвський Андрій Русланович

4,2

9

Монастирська Марина Юріївна

4,2

10

Ляховська Анна Миколаївна

4,0

11

Борісова Тетяна Павлівна

3,1

12

Гулінська Дар'я Олександрівна

3,1

13

Роменський Зореслав Віталійович

3,1

спеціальність 5.06010114 «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

ПодшиваловТарасВасильович

5,0

2

Стрільчук Дмитро Миколайович

5,0

3

Бажура Сергій Васильович

4,73

4

Залісецький Олександр         Григорович

4,64

5

Супрун Олександр Васильович

4,64

6

Німець Андрій Іванович

4,55

7

Байдюк Андрій Михайлович

4,27

8

Кулаковський Костянтин Віталійович 

4,09

9

Химера Дмитро Сергійович

4,09

10

Карий Андрій Юрійович

4,0

11

Маковецький Артем Тимофійович

4,0

12

Ронталюк Ростислав Богданович

4,0

13

Рудніцький         Ігор Володимирович

4,0

14

Федорук Віталій Володимирович

4,0

15

Дадашов Фархад         Фікретович

3,3

16

Сєров Олександр         Олегович

3,0

спеціальність 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій»

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

1

Гуменчук Катерина Сергіївна

5,0

2

Коваль Антон Володимирович

5,0

3

Коваль Тарас Васильович

5,0

4

Ожог Ілля Романович

5,0

5

Мамчур Михайло Віталійович

4,7

6

Малита Дар'я Вікторівна

4,6

7

Осадчук Вікторія         Ігорівна

4,44

8

Чірков Ярослав Володимирович

4,4

9

Суворов Олександр Васильович

4,33

10

Чірков Микола Володимирович

4,1

11

Романов Юрій Сергійович 

4,0

12

Бойко Сергій Юрійович

3,8

13

Шварчук Дмитро Ігорович

3,8

14

Ніколаєв Максим         Володимирович

3,3

15

Хворостовський Дмитро Віталійович

3,0

16

Чайка Микола Анатолійович

3,0

реклама1

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн