Президія студради

Томін Денис, голова студради
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс II
Група Б-21 
Е-mail: 


Антонюк Макар, заступник голови студради
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс III
Група Б-31
E-mail:
Геоня Олексій,  заступник голови студради
Спеціальність 5.06010114
«Монтаж і обслуговування санітарно-технічних систем і вентиляцій»
Курс II
Група СТ-21
Е-маіl:
Свирида Вікторія, заступник голови студради                        
Спеціальність 5.06010201
«Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»        
Курс III
Гупа А-31
Е-маіl: 
Неспятіна Катерина, завідувач навчального сектору 
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс II
Група Б-21
Е-маіl:
Сарахман Якоб, завідувач правового сектору
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс II
Група Б-21
Е-маіl:
Димчук Владислав, завідувач спортивно-туристичного сектору
Спеціальність 5.06010201
«Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»        
Курс II
Група А-21
Е-маіl: 
Карпенко Анастасія, завідувач культурно-дозвільного сектору
Спеціальність 5.06010115
«Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»        
Курс IIІ
Група Д-31
E-mail:
Фурманчук Михайло, голова волонтерського загону
Спеціальність 5.06010114
«Монтаж і обслуговування санітарно-технічних систем і вентиляцій»
Курс ІІІ
Група СТ-31
E-mail:
Прокопов Іван, завідувач військово-патріотичного сектору
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс I
Група Б-11
Е-маіl:
Малінська Анастасія, завідувач медіа-сектору
Спеціальність 5.06010115
«Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»        

Курс IV
Група Д-41
Email:
Нечипоров Вадим, завідувач побутового сектору
Спеціальність 5.06010201
«Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»        
Курс II
Група А-21
Е-маіl:
Адамчук Даниїл, завідувач громадсько-корисних справ
Спеціальність 5.06010201
«Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»        
Курс II
Група А-21
Е-маіl:
Дутчак Василь, голова студради гуртожитків
Спеціальність 5.06010101
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»
Курс III
Група Б-32
E-mail:

Шиманський Дмитро, завідувач організаційного сектору
Спеціальність 5.06010109
«Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг та аеродромів»
Курс I
Група АД-11
E-mail:

Біла Ілона, секретар
Спеціальність 5.06010114 
«Монтаж і обслуговування санітарно-технічних систем і вентиляцій»
Курс IIІ
Група СТ-31
E-mail:

 

 

 

Батьківська категорія: Про коледж

реклама1

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн