Списки вступників на зарахування

docxСписок груп студентів нового набору

для швидкого пошуку натисніть "Ctrl + f", введіть своє прізвище та натисніть "Enter"

 

А-11

 куратор – Омельчишина Ольга Анатолівна

1

Бердишева Катерина Олександрівна

2

Бетлінська Юлія Вадимівна

3

Білостоцька Інна Андріївна

4

Гребелюк Ольга Василівна

5

Грунковська Софія Юріївна

6

Гусак Володимир Русланович

7

Долінський Дмитро Петрович

8

Долішний Богдан Олегович

9

Зведенюк Василь Миколайович

10

Куріліна Анастасія Юріївна

11

Мазур Лілія Андріївна

12

Малишевська Тетяна Ростиславівна

13

Ніколаєва Валентина Костянтинівна

14

Олексійовець Іванна Юріївна

15

Рачук Ганна Степанівна

16

Семенко Олександра Сергіївна

17

Сендецька Іванна Ростиславівна

18

Толстая Оксана Віталіївна


 

 

Б-11

 куратор – Гаврилюк Лілія Анатолівна

1

Басюк Валентин В’ячеславович

 

2

Гевал Олег Олександрович

 

3

Гладій Ілля Сергійович

 

4

Дмитренко Каріна Вікторівна

 

5

Звиногородський Михайло В’ячеславович

 

6

Кисельов Василь Олегович

 

7

Колеснік Володимир Анатолійович

 

8

Коломійченко Андрій Геннадійович

 

9

Коржинський Олександр Петрович

 

10

Краснопортко Петро Євгенович

 

11

Кремінський Володимир Володимирович

 

12

Лебідь Дмитро Олегович

 

13

Малісник Дар’я Юріївна

 

14

Микитюк Андрій Сергійович

 

15

Мукомела Віктор Олександрович

 

16

Побережний Олександр Олегович

 

17

Попович Олександр В’ячеславович

 

18

Пюра Анастасія Іванівна

 

19

Репетівський Богдан Зеновійович

 

20

Сосула Ілля Аркадійович

 

21

Усатий Ілля Сергійович

 

22

Хлопецький Ростислав Анатолійович

 

23

Щербатюк Аліна Олександрівна

 

24

Щербатюк Маріна Олександрівна

 
       


Д – 11

 куратор – Константінов Сергій Юрійович

1

Андреєва Єва Олексіївна

2

Бродовська Люсія Вячеславівна

3

Войткова Юлія Миколаївна

4

Громніцька Аріанна Романівна

5

Грузєва Лілія Русланівна

6

Грузєва Юлія Русланівна

7

Грушковик Олександр Олегович

8

Клівіцький Ілля Олегович

9

Коломий Анастасія Сергіївна

10

Коруна Максим Михайлович

11

Макух Ганна Сергіївна

12

Мороз Анна Романівна

13

Нісмейко Світлана Андріївна

14

Рідкевич Христина Андріївна

15

Стельмах Христина Ігорівна

16

Сторожук Катерина Сергіївна

17

Танчена Юлія Віталіївна

18

Ткачук Валерія Олегівна

19

Шиманська Каріна Миколаївна

20

Якимів Валентина Іванівна

 

 

Д-21

 куратор - Слободянюк Олеся Миколаївна

1

Запал Дем’ян Вадимович

2

Григор’єв Артем Ігорович

 

АД-11

 куратор – Кошовата Наталія Михайлівна

1

Гургач Віталій Володимирович

2

Доротюк Максим Сергійович

3

Завадський Ігор Михайлович

4

Ількович Олександр Юрійович

5

Костинюк Артур Вячеславович

6

Нестерчук Олексій Васильович

7

Ободовський Мирослав Віталійович

8

Роєцький Ілля Дмитрович

9

Сава Андрій Богданович

10

Сіркізюк Ілля Русланович

11

Скворцов Нікіта Олегович

12

Скорик Ілля Михайлович

13

Стаднік Максим Леонідович

14

Шевцов Іван Олексійович

 

СТ – 11

 куратор – Фреюк Олександра Антонівна

1

Вовкович Володимир Борисович

2

Гоголь Іван Ярославович

3

Грабовський Дмитро Ігорович

4

Грабовський Станіслав Сергійович

5

Журенко Дмитро Володимирович

6

Кирничний Іван Іванович

7

Ковтонюк Максим Олексійович

8

Корніцький Денис Степанович

9

Маковецький Антон Васильович

10

Пономаренко Артем Олексійович

11

Рудніцький Ігор Вадимович

12

Савчук Андрій Васильович

13

Саянчук Володимир Михайлович

14

Старенький Артем Васильович

15

Сухар Володимир Олександрович

16

Федоренко Ярослав Павлович

17

Хлібороб Віталій Вікторович

18

Яворський Юрій Володимирович

 

Т-11

 куратор – Гандзюк Анжела Володимирівна

1

Барінова Ангеліна Анатоліївна

2

Беззубчак Владислав Юрійович

3

Бичков Валентин Ігорович

4

Біньковський Артур Олександрович

5

Вонсович Анастасія Геннадіївна

6

Гоцуленко Володимир Ігорович

7

Євчук Надія Юріївна

8

Ількович Ольга Володимирівна

9

Квятковський Денис Борисович

10

Липяк Анастасія Віталіївна

11

Мельник Ілля Андрійович

12

Озімовський Богдан Олегович

13

Осадчук Юлія Ігорівна

14

Ронталюк Ярослава Богданівна

15

Сахнюк Аліна Миколаївна

16

Сніцар Діана Віталіївна

17

Шумаєв Семен Олександрович

 

БС-11

 куратор – Топольницька Людмила Олександрівна

1

Альохіна Олександра Вячеславівна

2

Волосінко Павло Вікторович

3

Івасюк Олексій Тарасович

4

Коб’ялко Денис Вікторович

5

Коновалюк Назарій Васильович

6

Ладичук Іван Володимирович

7

Макієвська Олександра Олександрівна

8

Міненко Дмитро Віталійович

9

Плиска Каріна Русланівна

10

Синяківський Михайло Вікторович

11

Форманчук Максим Володимирович

12

Хмельницький Богдан Анатолійович

 

ДКР – 11

 куратор – Войтюк Петро Вікторович

1

Боднар Ростислав Русланович

2

Гончар Ярослав Геннадійович

3

Данилків Владислав Анатолійович

4

Калащук Андрій Русланович

5

Микитюк Олексій Олегович

6

Панасюк Андрій Ігорович

7

Плохов Анатолій Сергійович

8

Серьогін Дмитро Сергійович

9

Сидорчук Олександр Олександрович

10

Спіжовий Сергій Валентинович

11

Стрільчук В’ячеслав Олександрович

12

Стрільчук Ілля Олександрович

13

Томчишин Богдан Миколайович

14

Янківський Ілья Вікторович

 

ЗБКР – 11

1

Галюк Руслан Сергійович

2

Бабич Микола Іванович

3

Войтюк Володимир Антонович

4

Дем’янів Данило Іванович

5

Дембіцький Павло В’ячеславович

6

Макаров Вадим Андрійович

7

Панчук Сергій Петрович

8

Романченко Андрій Олександрович

9

Скоробагатий Андрій Сергійович

10

Фіяк Дмитро Янович

11

Шкиндирук Віталій Васильович

12

Щудляк Валерій Анатолійович

реклама1

Корисні посилання

 banner111

 
 
 
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн